Fahne Burgenland kn_wapp.gif (2063 Byte) new file
OL-Kalender
Region Süd-Ost
Last update: 13.12.2017
Zeitpunkt Wettkampf / Training Nennschluß Information / Veranstalter
January 2018
05-07.01.2018
Kiskunhalasi Trainingscamp 22.12.2017 Kiskunhalas
06.01.2018
2. Süd-Ost Cup Mantscha
19-21.01.2018
Alpokalja SK-Göcsej Trainingscamp Szentgotthardt - Fürstenfeld
February 2018
04.02.2018
3. Süd-Ost Cup OLC Graz
24/25.02.2018
Boroka Spring Cup Kaskantyú
March 2018
10-14.03.2018
Lipica Open 15.02.2017 Lipica
17/18.03.2018
Szeged Cup 28.02.2018
30.03.-02.04.18
Easter 4 15.02.2018 Beli village, Cres island, Croatia
31.03.2018
HOB Hungarian Ultra Long Champs Köszeg
April 2018
06-08.04.2018
Tavaszi Spartacus Kupa & CEYOC Vertés
07.04.2018
SOL 2 Pevno
14/15.04.2018
Postas Cup Szabadszállás
15.04.2018
SOL 3 Zalštad
21/22.04.2018
MBO Pokal Slovenj Gradca Slovenj Gradec
29.04.2017
StOLV Cup & Steir. Mitteldistanz MS Sulzegg-Hütt
May 2018
05/06.05.2017
Mecsek Cup Pécs
11-13.05.2018
Szélrózsa & Tipo Cup Károlytáró
12/13.05.2018
DP+SOL 4 & DP štafete Rakitna
19-21.05.2018
Homokháti Jonathermál Kupa Fischerbócsa
26/27.05.2018
3.AC/ÖM Sprint & 4.AC Middle Obertillach
26/27.05.2018
Honvéd Kupa Veszprém
27.05.2018
SOL 5 Rupe
June 2018
09/10.06.2018
5.AC/ÖM Long & ÖM Team Gutenbrunn
10.06.2018
SOL 6 Mengore
17.06.2018
STOLV Cup St. Jakob im Walde (SUSO)
23/24.06.2018
Középtávú és Váltó OB Vertés
30.06.2018
6.Austria Cup + ÖM Middle Loipersdorf
30.06.2018
24/12-Hours Pusztamarot
July 2018
01.07.2018
7.Austria Cup Loipersdorf
06-08.07.2018
Balaton Cup
13-15.07.2018
HSH Cup Lipnice n. Sázavou
09-14.07.2018
JWOC Tour 30.04.2018 Bócsa, Pirtó, Tászlár
21/22.07.2018
Vertes Kupa
19-22.07.2018
Transylvania Open 2018
August 2018
31.07.-06.08.18
Croatia Open 2018 15.03.2018
16-20.08.2018
Hungaria Cup 04.06.2018 Tapolca
22-26.08.2018
Cerkno Cup & SEEOC
September 2018
08.09.2018
SOL 7 Podpeč
08/09.09.2018
ÖM Klassik & ÖM Staffel Miesenbach-Birkfeld
22.09.2018
DP Srednje Vranja Peč
29/30.09.2018
Kalocsa Kupa
October 2018
06.10.2018
Vas-Veszprém-Zala bajnokság és Őrség Kupa Örség
07.10.2018
SOL 8 Mali Boršt
14.10.2018
Normáltávú OB Örseg
20-22.10.2018
OCSB & PoCSB & EOVB Kiskunság
November 2018
03/04.11.2018
Spartacus Cup
10/11.11.2018
Boroka Cup